Udrażnianie kanalizacji

5/5 - (137 votes)

Pogotowie kanalizacyjne HydroSerwis Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Warszawa Udrażnianie, czyszczenie kanalizacji. Monitoeing TV kanalizacji

Masz kłopot z zapchaną instalacją kanalizacyjną? nie możesz korzystać z zapchanej toalety, czy zapchanego brodzika? Takie i inne awarię hydrauliczne rozwiązujemy natychmiastowo. Posiadamy sprzęt do przepychanie małych jak i dużych średnic. Jesteśmy w branży na tyle długo, aby w pełni poznać specyfikę zapchań, i użyć odpowiedniego sprzętu, aby jak najszybciej usunąć zator. Czas dojazdu na terenie Warszawy, to 1h. od złożenia zamówienia, Nasze Pogotowie kanalizacyjne Warszawa, przyjedzie i usunie najbardziej zatwaredziałe zatory w Państwa instalacji.

Udrażniania kanalizacji w mieszkaniu

Przy standartowej polskiej rodzinie 2 + 2, w mieszkaniu, zapchanie instalacji kanalizacyjnej, awarja zatoru w rurach, zdarza się średnio co pół roku. Najczęstrzą przyczyną tkich zapchań, są włosy, resztki jedzenia, różne przedmioty, które nam przypadkowo wpadają do odpływu i najzwyczajniejsze korzystanie z urządzeń sanitarnych.

Pogotowie kanalizacyjne Pruszków

Całodobowe udrażnianie kanalizacji Warszawa. Nasze Pogotowie kanalizacyjne, jest do Państwa dyspozycji całą deobę. Posiadamy niezbędny sprzęt, do poważnych awarii. Udrażniamy i czyścimy instalację, nasze spirale udrożnią każdą średnice rury, na długich odcinkach.

Po długotrwałym stosowaniu chemii w rurach, zalegają mocno przytwierdzone do ścianiek rury, zaległości po chemicznych udrażnianiach. Nasze maszyny takie zalegające chemiczne pozostałości, zeskrobią ze ścianiek instalacji, oraz wyczyści, tak aby rura miała swoją pełną przepustowość.

Ridgid Elektryczny zestaw do czyszczenia rur K-60SP z 16/22 spiralami i zestawem narzedzi

HD 12: AGREGAT CIŚNIENIOWY DO UDRAŻNIANIA I CZYSZCZENIA KANALIZACJI

HD 12 to kompaktowe, przewoźne urządzenie ciśnieniowe bez zbiornika wody do płukania instalacji wewnętrznych i sieci wewnętrznych.

Ciśnienie max: 130 bar, wydajność 12 l/min.

Urządzenie przeznaczone do czyszczenia instalacji o średnicach Ø 50-150 mm.

Udrażnianie kanalizacji Pruszków

Nasza firma, prowadzi usługi udrażnianie kanalizacji w Warszawie, już od 20 lat. Jesteśmy dyspozycyjni cała dobę, dodziennie, również w święta i dni wolne od pracy. Czas oczekiwania na Pogotowie kanalizacyne Warszawa, to jedna godzina na terenie Warszawy, a na jej obrzerzach do półtorej godziny.

Pogotowie kanalizacyjne Warszawa

Cennik - przepychanie rur i innych urządzeń - Pogotowie Kanalizacyjne

Udrażnianie kanalizacji z użyciem spirali elektrycznej – 350 – 1500zł.

udrażnianie i czyszczenie odcinka kanalizacji z użyciem profesjonalnego sprzętu do czyszczenia kanalizacji. Ciśnienie wody do 150 bar przy 100 l/min
. – 350 v- 1000 zł.

Użycie kamery inspekcyjnej, przy usłudze czyszczenia kanalizacji – 100 zł.

Dodatkowe prace, takie jak: demontaż toalety, montaż. Wymiana, uszczelnienie, demontaż, montaż  np. syfonu- dodatkowo płatne 100 – 200 zł.

Usówanie awarii w dni wolne od pracy, oraz po godz. 17.00100 zł.

Inspekcja TV kanalizacji
Posiadana przez nas kamera inspegcyjna, pozwala na ocenienie stanu rur kanalizacyjnych, ocenienie stopna zabrudzenia rur, oraz zlokalizowania głównego zatoru i jego przyczyny powstania.

Przewiń na górę